HİZMETLERİMİZ

Su kaçağı tespiti

Su Kaçağı Bulma

İşçilik hatalarından ya da dış kaynaklardan dolayı tesisatlarda oluşan sızıntıları bulmak artık çok kolay. Genelde sıcak su hatlarında yanlış kaynak derecesinden kaynaklı oluşan su sızıntıları çok büyük maliyetlere yol açabilmekte. Boru markası ne olursa olsun yapılan işçilik hatalı olduğu sürece tesisatlarınız sizlere sorun oluşturacaktır. Tesisat boruları genelde zemin ya da duvar içlerinde kaldıklarından su sızıntısının dış yüzeylere vurmadan anlaşılması da zor olmakta. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka tesisatlarınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılmasına dikkat ediniz. Yapılan tesisat bittikten sonra boruların üzeri kapatılmadan mutlaka sızdırmazlık testleri yapılmalıdır.
Yapılan bu testler mutlaka 10 bar basınç ile yapılmalıdır. 10 bar basınç ile yapılan testte tesisat boruları gözden geçirilmeli hatalı yapılan işçilik varsa boruların üstleri kapanmadan müdahaleleri yapılmalıdır. Anlık basınç değişimleri de tesisat borularınızın patlamasına neden olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ana su şebeke borularına basınç düşürücü koyarak iç tesisatlarınıza gelen suyun basıncını kontrol altına alabilirsiniz.
Tüm bu yolları izlediniz ve tesisatınızda su sızması mevcut ise Ümran Tesisat olarak İstanbul’da sizlere yardımcı olmaya hazırız. Kullandığımız teknolojik cihazlar ile su sızıntısının nerede olduğu nokta atışı bulmaktayız ve kırmadan dökmeden su borularınıza müdahale edebilmekteyiz. 7/24 hizmet İstanbul’da hizmet veren Ümran Tesisat’a 0216 505 00 36 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.