HİZMETLERİMİZ

  • ANASAYFA
  • KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti & Kameralı Su Kaçak Tespiti

Hem daha hızlı hem de evinizin pislenmesine sebep olmadan kameralı sistem ile kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz. Eskiden sadece kırarak yapılabilen bu işlem teknolojinin gelişmesi sayesinde kameralı sistem haline dönüşmüştür. Aynı zamanda tecrübenin de önemli olduğu bu sektörde Ümran Tesisat olarak kısa sürede en kaliteli hizmeti verebiliyoruz.
Su kaçağı tespitinde çeşitli su kaçakları tespit edilebilmektedir. Bu kaçaklar kalorifer tesisat kaçağı olabilir. Atık su gider borularında kaçak olabilir. Ana şebeke suyundan kaynaklanan bir kaçak olabilir. Önemli olan bu kaçakları en kısa sürede tespit edip ona göre bu kaçakların tamiratını yapmaktır. Kamera sistemi sayesinde borularda yer alan sızıntılar tespit edilir. Boru içerisinde gezinmesi sağlanan kameralar boruda herhangi bir kırık vs varsa görmemizi sağlamaktadır. En çok su sızıntılarında kullanılan kamera sistemi sayesinde sızıntının kaynağı bulunur ve tamirat işlemi gerçekleştirilir.
Ümraniye’de en iyi kameralı su kaçağı tespiti hizmetini veren firmamız Anadolu yakasında her yere hizmet vermektedir. Su kaçağını en küçük ayrıntısına kadar tespit edebilen firmamız kaçağın olduğu yere müdahale ederek sizi sıkıntınızdan kurtarır. Profesyonel ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz ve evinizi evimiz gibi benimseyerek sizlere en kısa sürede kaliteli hizmeti vererek sorunlarınızı çözmeyi ilke edindik.